Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


versenyeredmények2

2018.04.10

időpont

verseny

felkészítő tanár

tanulók eredmény

 

 

 

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

Schwarcz Tiborné

5.évfolyam 42hely

 

Nagy Zsófi

Kárai Sámuel

Kaszás Zoé

Szarvas Krisztián

 

5.évfolyam 57hely

Füredi Bence

Tódor Ákos

Molnár Máté

 

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

Schwarcz Tiborné

6.évfolyam23.hely

Bende Boróka Dóra

Gyarmati Kristóf

Bánsághy Boglárka

Nagy Kinga

 

6.évfolyam58.hely

Bárczi Dávid

Kotra Gergely

Bihari Márk

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

Schwarcz Tiborné

7.évfolyam15.hely

Balogh Luca

Nagy Valter

Vass Marcell

Kozák Péter

 

7.évfolyam26.hely

Szűcs Réka

Nagy Zoltán

Kiss Kíra

Bácsi Imre

 

 

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

Schwarcz Tiborné

 

8.évfolam legeredményesebb megyei 3.hely

 

Lövei Károly

Sass Lídia

Szilágyi Krisztián

Veres Csenge

 

 

 

Varga Tamás Megyei verseny

 

Schwarcz Tiborné

 

7.-8 évfolyam

megyei ford. résztvevői

8.évfolam

Sass Lídia

Veres Csenge

Szilágyi Kristóf

 

 

 

Curie matematika emlék verseny

Schwarcz Tiborné

Sass Lídia 2.hely

 

Zrínyi Ilona megyei matematika v

Schwarcz Tiborné

Tóth Bálintné

5.évfolyam

Kárai Sámuel 35.hely

Nagy Zsófi 68.hely

6.évfolyam

Gyarmati Kristóf 77.hely

 

7.évfolyam

Nagy Zoltán 97.hely

 

8. évfolyam

megyei díjazott

Szilágyi Kristóf 17.hely

Sass Lídia 24.hely

Veres Csenge 50.hely

Horváth Albert 55.hely

 

 

Tóth Árpád Gimnázium mat. verseny

Schwarcz Tiborné

Sass Lídia 1.hely

Horváth Albert3.hely

 

Tóth Árpád Gimnázium fizika verseny

Schwarcz Tiborné

Német Alex 1.hely

 

Kenguru megyei verseny

Schwarcz Tiborné

Szilágyi Kristóf 12.hely

Lövei Károly 19.hely

Veres Csenge 25.hely

Horváth Albert 53.hely

Kiss Laura 57.hely

 

Kenguru megyei versenyen kiemelkedő helyezést értek el tanulóink

Pálfi Erika

Varga Dora

Daróczi Ilona

Andrási Csilla

Schwarcz Tiborné

Tóth Bálintné

 

 

 

 

 

 

Kissné Baranyai Bernadett

2.o.Nagy Dézi

3.o.Muszka Huba

4.o.Marsi Adrián

KovácsDorina

Kovács Nelli

Szabó Diána

Czicás László

Orbán Péter

5.o.Kárai Sámuel

Kaszás Zoé

6.o.Nagy Kinga

Gyarmati Kristóf

Bende Boróka

Makai Levente

Bánsághy Boglárka

7.o.Vass Marcell

Nagy Zoltán

NagyValter

Szücs Réka

8.o.Szilágyi Kristóf

LöveiKároly

Veres Csenge

Sass Lidia

Horváth Albert

Kiss Laura

Csató Attila

 

Alapműveleti mat.verseny

Schwarcz Tiborné

Andrási Csilla

Daróczi Ilona

Schwarcz Tiborné

 

Toth álintné

Kissné Baranyai Bernadett

Schwarcz Tiborné

 

4.évfolyam

Kovács Dorina 2.hely

KissBence 3.hely

Orbán Péter 4.hely

 

5.évfolyam

Nagy Zsofi 1.hely

Kaszás Zoé 3.hely

 

6.évfolyam

Gyarmati Kristóf 1.hely

Tóth Sándor 3.hely

 

7.évfolyam

Szücs Réka 4.hely

 

8.évfolam

Sass Lidia 4.hely

Kiss Laura 5.hely

Szilágyi Kristóf 6.hely