Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Versenyeredmények 2011/2012.

 


Verseny neve Résztvevők Helyezés
 Petri kupa

Fiú foci
Kóródi Nándor
Keserű Kristóf
Szabó Bence
Pál Dávid
Kiss Gergő
Dajka László
Faragó Sándor
Malomvári Ádám
Kárai Hunor
Mohos Nándor

Lány kézilabda
Rozsnyai Fanni
Pálfy Petra

Tóth Ágnes
Egri Tímea
Szabó Anett
Kárai Brigitta
Szilágyi Laura
Galgóczi Kata
Slámer Anett
Keserű Ágota

1.
Bene Gyula emléktorna
labdarugás
lány

Pete Sára
Faur Nikolett
Egri Nikolett
Rózsa Petra
Vad Viktória
Ecsedi Enikő
Bujdosó Bettina
Koszta Mária Izabella
Hegedűs Kamilla
Kárai Brigitta
Kóti Georgina
Katona Cintia

1.
Bene Gyula emléktorna
labdarugás
fiú

Zele Erik
Gombos Dávid
Szabó Richárd
Kiss Márk
Szabó Roland
Kóródi Nándor
Keserű Kristóf
Dajka László
Malomvári Ádám
Kéri Dominik
Szabó István

3.
 Népmese napja

Nagy Anna Flóra 4.a
Szilágyi Adrienn 4.a
Kotra Benedek 4.a
Vadász Gergő
4.a
 

 1.
"Egyszer volt, hol nem volt" megyei mesemondó verseny

Szilágyi Kristóf 2.b

1.
 Iskolai rajzpályázat (Fiókaavató alkalmából)

Rácz Enikő 2.b
Ferenczik Anna 4.a
Hajzer Erika 2.a
Papp Laura 3.b
Csordás Adrienn 2.b
Szilágyi Viktória 4.a

1.
Mezei futóverseny
(körzeti)

Lukács Imre 3.b
Pintér György 3.b
Keserű Bence 3.b
Pusztai Sára 4.a
Nagy Dorina 4.a
Németh Márk 4.a
Vadász Gergő 4.a
Keserű Kinga 2.b
Kerekes Brigitta 2.b
Duró Judit 2.b
Kiss Kristóf 5.a
Pete Fanni 5.b
Kóródi Nándor 6.c
Faur Nikolett 8.b
Ecsedi Enikő 8.a

13.
15.
17.
1.
8.
11.
18.
1.
8.
11.
3.
3.
3.
3.
5.
Méliusz Megyei Könyvtár és Művelődési Központ "Irodalombarát családok vetélkedője"

Hajzer Erika 2.b

3.
Oklevélkészítő pályázat (kegyeleti futás)

Faur Nikolett 8.b

/file/39/faur-nikolett-oklevel.doc
1.
Bolyai matematika csapatverseny
megyei forduló

dscf5928.jpg


Bordás Dóra 5.a
Horváth Petra 5.b
Kis-Simonka Zsóka
Sass Boglárka 5.b

1.

Kárai Brigitta 6.a
Kotra Zoltán 6.a
Szilágyi Adrienn 6.a
Varga Adél 6.a

 

 

4.

 

Antal Beáta
Nagy László
Papp Vivien
Szilágyi Döme

 17.

Bene Kristóf
Dajka Dorottya
Kárai Regina
Szabó Mariann Csilla

3.

Varga Tamás matematikaverseny második fordulójába továbbjutott

Nagy László 7.c
Smidróczki Anikó 7.c
Szilágyi Döme 7.a
 

Iskolai mesemondó verseny
1. évfolyam

1. Nagy Zoltán 1.a

2. Kiss Kira 1.a

3. Rácz Réka Patricia 1.a

 

Iskolai mesemondó verseny
2. évfolyam   

1. Szilágyi Kristóf 2.b

2. Veres Csenge 2.a

3. Csontos Réka 2.b

 

Iskolai mesemondó verseny
3. évfolyam

1. Makula Zsófia 3. b

2. Kiss Zsuzsa 3. b

3. Jakus Dávid3. a

 

Iskolai mesemondó verseny
4. évfolyam

1. Nagy Anna Flóra 4.a

2. Burai Panna 4.a

3. Varga Ákos 4.a

 

Kazinczy szépolvasási verseny
iskolai forduló (5-6. évfolyam)

1. Szilágyi Adrienn 6.a

2.Földesi Petra 5.a

3.Horváth Petra 5.b

 

Kazinczy szépolvasási verseny
iskolai forduló (7-8. évfolyam)

1. Szabó Mariann 8.b
2. Békési Fanni 7.a
3. Kóródi Katinka 8.b
 

Sakk megyei diákolimpia

 Tóth Lajos 3.a
Egri László 7.c
1.

Curie matematikaverseny

Sass Boglárka 1.

Kazinczy szépolvasási verseny
városi forduló

Szilágyi Adrienn 6.a 1.

Kozma László informatikai alkalmazói verseny
iskolai forduló

Kotra Zoltán 6.a
Madar Ákos 6.c
Pályi Gergely 6.b
 
1.
2.
3.
 

Kézilabda diákolimpia

körzeti döntő

Szabó Mariann 8.b
Kárai Regina 8.a
Bagosi Zsanett 8.a
Ecsedi Enikő 8.a
Dajka Dorottya 8.a
Vad Viktória 8.a
Ferenczik Júlia 7.b
Horváth Kinga 7.b
Katona Cintia 7.a
Galgóczi Kata 7.a
Szabó Zsófia 7.a
Kóti Georgina 7.c
1.

Kézilabda diákolimpia

megyei elődöntő

3.

Simonyi Zsigmond
helyesíró verseny
iskolai forduló

Sass Boglárka 5.b
Bordás Dóra 5.a
Földesi Petra 5.a
1.
2.
3.
Szilágyi Adrienn 6.a
Kotra Zoltán 6.a
Tóth Viktória 6.a
1.
2.
3.
Galgóczi Kata 7.a
Smidróczki Anikó 7.a
Fodor Sarolta 7.a
1.
2.
3.
Kóródi Katinka 8.b
Katona Lili 8.b
Szabó Mariann 8.b
1.
2.
3.

Zrínyi Ilona
matematikaversenyen
legjobb eredményt
elért tanulók

 Makula Zsófia
Mile László
Vadász Gergő
Kotra Benedek
Sass Boglárka
Horváth Petra
Szűcs Máté
Kis-Simonka Zsóka
Kárai Brigitta
Fóris Sorin
Kotra Zoltán
Szilágyi Adrienn
Csontos Erzsébet
Egri Tímea
Szilágyi Döme
Antal Beáta
Fórián Gitta
Nagy László
Kárai Regina
Szabó Mariann
Bene Kristóf
 
 

"Mesél a Sárrét"
megyei mesemondó verseny

Veres Csenge 2.a 3.
  Szilágyi Adrienn 6.a 2.
"Fejtsd meg, és nyerd meg a Tűz Serlegét!"
Megyei angol nyelvi játékos vetélkedő
Kiss Péter 6.a
Nádházi Kitti 6.a
Pályi Gergely 6.a
11.
"Fejtsd meg, és nyerd meg a Tűz Serlegét!"
Megyei német nyelvi játékos vetélkedő
Szilágyi Adrienn 6.a
Pálfy Petra 6.c
Sass Boglárka 5.b
2.
 Mezei futóverseny körzeti döntő Ecsedi Enikő 8.a
Keserű Kinga 2.b
Faur Nikolett 8.b
Kiss Kristóf 5.a

Horváth Petra 5.b
Mészáros Ágnes 5.a
Horváth Albert  2.a
Németh Márk 4.a
Kárai Brigitta 6.a
Ecsedi Gergely 7.c
Kárai Regina 8.a
Anderkó István 7.c
Szabó Bence 6.c
1.
2.
4.
4.

6.
6.
7.
8.
9.
9.
10.
10.
10.
 "Én és az egészséges alma" derecskei iskolagyümölcs rajzpályázat  Rácz Réka 1.a
Hajzer Erika 2.a
Tóth Nóra Lilla 2.a
1.
2.
3.
 Megyei képzőművészeti pályázaton
második fordulóba továbbjutott
Horváth Petra 5.b
Zsányi Dóra 6.c
Dajka Dorottya 8.a

 

5.

 Alapműveleti matematikaverseny
területi forduló
 Sass Boglárka 5.b
Horváth Petra 5.b
Kotra Zoltán 6.a
Antal Beáta 7.b
Kárai Regina 8.a
Kóródi Katinka 8.b
Kemecsei Dóra 8.a
 2.
7.
1.
3.
1.
4.
7.
 "Babszem Jankó" megyei népmesemondó verseny Szilágyi Kristóf 2.b  1.
 Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
díjazott tanulók
Lövei Károly 2.a
Veres Csenge 2.a
Sass Boglárka 5.b
1.
1.
11.
 Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
díjazott pedagógus
Koloszár Erzsébet  
 Képzőművészeti Pályázat
megyei
Dajka Dorottya 8.a 5.
Curie matematikaverseny
országos
Sass Boglárka 5.b  1.
Mozaik országos
biológia levelezőverseny
Kovács Péter 7.a 7.
Mezei futóverseny
országos
fiúk
Ecsedi Gergely 7.c 13.
Mezei futóverseny
országos
lány
Faur Nikolett 8.b
Ecsedi Enikő 8.a
27.
Énekkar
Szabó Orsolya karnagy
"A" kategória aranyminősítés
országos dicséret
 
Alapműveleti matematikaverseny
megyei
 
Sass Boglárka 5.b
Kárai Regina 8.a
2.
2.
ORSZÁGOS
DÖNTŐBE
JUTOTTAK!
 Költészet napi versmondó verseny Szabó Mariann 8.b  2.
 Logica matematikaverseny
országos
Sass Lídia  10.
Simonyi helyesíróverseny
megyei
Sass Boglárka 5.b
Szilágyi Adrienn 6.a
Kóródi Katinka 8.b
19.
21.
21.
Aranytoll helyesíróverseny Szilágyi Adrienn 6.a
Katona Lili 8.b
6.
10.
"LADIK" vetélkedő
megyei
Fodor Sarolta
Kiss Kata
Kovács Péter
Szilágyi Laura
Szabó Zsófia
5.
Komplex 3. évfolyam Csapat 6.
Sass Rozina matematika 4.
Jakus Dávid környezet 3.
Makula Zsófia környezet 4.
KIA
lány kézilabda
 Szabó Mariann
Kárai Regina
Dajka Dorottya
Bagosi Zsanett
Katona Cintia
Galgóczi Kata
Horváth Kinga
Ferenczik Júlia
Kóti Georgina
Horváth Petra
Zagyva Viktória
1.
KIA
fiú kézilabda
Vígh Albert
Vígh Alex
Tóth Axel
Szabó Roland
Nagy László
Szűcs Máté
Győri Márton
Rácz László
Makula Dávid
3.
KIA
lány labdarúgás
 Ecsedi Enikő
Vad Viktória
Mile Evelin
Bujdosó Bettina
Faur Nikolett
Pete Sára
Kárai Brigitta
Rozsnyai Fanni
Hegedűs Kamilla
Koszta Mária Izabella
2.
KIA
fiú labdarúgás
 Zele Erik
Szabó Richárd
Gombos Dávid
Keserű Kristóf
Pál Dávid
Dajka László
Kóródi Nándor
Mohos Nándor
Csetnyák Zoltán
3.
KIA összesÍtett eredmény   2.
 Herman Ottó biológiaverseny
megyei
Kovács Péter 7.a  10.
 Körzeti atlétikai többpróbaverseny
1. korcsoport
lány csapat
Keserű Kinga 2.b 3.
 Körzeti atlétikai többpróbaverseny
1. korcsoport
fiú csapat
Horváth Albert 2.a
Demeter Dávid 3.a
1.
 Körzeti atlétikai többpróbaverseny
2. korcsoport
lány csapat
Nagy Dorina 4.a 3.
 Körzeti atlétikai többpróbaverseny
2. korcsoport
fiú csapat
Kiss Kristóf 5.a 2.
 Körzeti atlétikai többpróbaverseny
3. korcsoport
lány csapat
Rozsnyai Fanni
Pálfy Petra
Horváth Petra
Kárai Brigitta
Pete Fanni
1.
egyéni Rozsnyai Fanni
Páűlfy Petra
Horváth Petra
Kárai Brigitta
Pete Fanni
1.
2.
4.
7.
8.
 Körzeti atlétikai többpróbaverseny
3. korcsoport
fiú csapat
Kóródi Nándor
Dajka László
Borsos Viktor
Kiss Péter
Pál Dávid
3.
egyéni Kóródi Nándor 2.
Körzeti atlétikai többpróbaverseny
4. korcsoport
  lány csapat
Ecsedi Enikő
Katona Cintia
Kárai Regina
Vad Viktória
Faur Nikolett
Bagosi Zsanett
1.
egyéni Ecsedi Enikő
Katona Cintia
Kárai Regina
1.
5.
7.
Körzeti atlétikai többpróbaverseny
4. korcsoport
  fiú csapat
Szabó Roland
Tóth Axel
Ecsedi Gergely
Vígh Albert
Borsos Péter
Makula Dávid
Sápi Zoltán
3.
egyéni Szabó Roland 8.
 "Értem" megyei idegen nyelvi szövegértő verseny
angol
Bordás Dóra
Pályi Gergely
Nagy László
Nagy Andor
6.
2.
3.
2.
  "Értem" megyei idegen nyelvi szövegértő verseny
német
 Sass Boglárka
Pálfy Petra
Békési Fanni
1.
2.
3.
 Alapműveleti matematikaverseny
országos forduló
Sass Boglárka 5.b
Kárai Regina 8.a
 2.
13.
  "Miénk a tudás!" megyei komplex tanulmányi verseny
4. évfolyam
Nagy Anna Flóra
Kotra Benedek
Vadász Gergő
csapat
1.
3.
4.
3.
 "Száguldó mátrixok" tanulmányi verseny  
Kárai Regina
Smidróczki Anikó
Szilágyi Döme
Zsányi Dóra
 
3.
3.
3.
3.
 Komplex tanulmányi verseny
2. évfolyam


Sass Lídia matematika
Szilágyi Kristóf magyar
Baráth Péter környezetismeret
csapat

 
2.
3.
5.
2.
 
Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusa verseny
országos
Rácz Patrícia
Nagy Zoltán
Kiss Kíra
Sass Lídia
Veres Csenge
Lövei Károly
Sass Rozina
Sass Boglárka
13.
20.
31.
9.
9.
16.
8.
5.
Matekguru országos csapatverseny
döntő
Sass Lídia
Lövei Stefi
Barát Péter
Szilágyi Kristóf 
1.