Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Versenyeredmények 2012/2013.

 

Verseny Tanulók Helyezés
Bene Gyula kupa
lány labdarugás
Rozsnyai Fanni
Török Bettina
Tóth Ágnes
Egri Tímea
Szabó Anett
Vass Angéla
Pálfy Petra
Hegedűs Kamilla
Kóti Georgina
Katona Cintia
Kárai Brigitta
Pusztai Sára
2.
Bene Gyula kupa
fiú labdarugás
Malomvári Ádám
Dajka László
Szabó Bence
Keserű Kristóf
Kóródi Nándor
Kárai Hunor
Makula Dávid
Huszár Richárd
Pusztai Csongor
Mohos Nándor
Pál Dávid
2.
Petri kupa
lány kézilabda
Egri Tímea
Vass Angéla
Zele Dzsenifer
Bordás Dóra
Horváth Petra
Pálfi Petra
Mészáros Ágnes
VÍgh Andrea
Zagyva Viktória
Ferenczik Anna
1.
Petri kupa
fiú labdarugás
Kiss Kristóf
Németh Márk
Vadász Gergő
Dajka László
Pusztai Csongor
Szabó Bence
Mohos Nándor
Boruzs BArnabás
1.
Mezei futóverseny
körzeti
IV. korcsoportos
lány
Szilágyi Laura
Rozsnyai Fanni
Békési Fanni
Katona Cintia
2
Mezei futóverseny
körzeti
IV. korcsoport
fiú
Kóródi Nándor
Szabó Roland
Kéri Dominik
MAkula Dávid
 
1.
Mezei futóverseny
körzeti
III. korcsoport
lány
Pete Fanni
Horváth Viktória
Nagy Dorina
Egri Tímea
1.
Mezei futóverseny
körzeti
III. korcsoport
fiú
Szabó Bence
Kovács Gergő
Kurucz Péter
Kiss Kristóf
3.
"Könyvjelző" kistérségi olvasópályázat Burai Panna 5.a
Győri Petra 3.b
Kiss Zsuzsa 4.a
Varga Laura 3.b
Nagy Anna 5.a
Nagy Henriett 5.a
1.
2.
5.
6.
1.
5.
Kegyeleti futás Gyenge Honória
Kárai László
Rácz Anikó
Gyenge József
Keserű Kinga
Horváth Albert
Keserű Bence
Kiss Zsuzsa
Pusztai Sára
Ecsedi Péter
Pete Fanni
Kiss Kristóf
Kárai Brigitta
Kóródi Nándor
Szabó Roland
Szilágyi Laura
1.
Kárai László
Kóródi Kinga
Kiss Kíra
Karacs Dávid
Csordás Adrienn
Lakatos Norbert
Keller Zsófi
Jámbor Richárd
Nagy Dorina
Németh Márk
Horváth Petra
Kurucz Péter
Zsányi Dóra
Makula Dávid
Sápi Zoltán
Békési Fanni
2.
Cziczás Luca
Deli Csaba
Czibi Anna
Nagy Valter
Fonyó Simon
Koszta Edina
Tóth Lajos
Szegi Laura
Szilágyi Viktória
Vadász Gergő
Mészáros Ágnes
Nádai Ferenc
Egri Tímea
Szabó Ferenc
Anderkó István
Fórián Gitta
3.
Bolyai Matematika Csapatverseny
 
Szilágyi Kristóf
Sass Lídia
Barát Péter
Lővei Stefi
6.
Mile László
Makula Zsófia
Sass Rozina
Szentannai Csaba
13.
Kotra Benedek
Magyar Alexandra
Németh Márk Attila
Vadász Gergő
15.
Béres Viktor
Horváth Petra
Kis Simonka Zsóka
Sass Boglárka
6.
Kotra Zoltán
Kárai Brigitta
Szilágyi Adrienn
Varga Adél
9.
Antal Beáta
Fórián Gitta
Nagy László
Szilágyi Döme
18.
Veres Csenge
Hajzer Erika
Lövei Károly
Fonyó Simon
 7.
 Kazinczy verseny
 iskolai forduló
 5-6. évfolyam
Béres Viktor 6.a
Nagy Anna Flóra 5.a
Nagy Henriett 5.a
Magyar Alexandra
Hajdu Viktória 5.b
Horváth Petra 6.b
Földesi Petra 6.a
 1.
2

3.
3.
4.
5.
6.
Kazinczy verseny
 iskolai forduló
 7-8. évfolyam
Szilágyi Adrienn 7.a
Szilágyi Laura Cintia 8.a
Békési Fanni 8.a
Lepnyák Nóra 8.c
Kóti Georgina 8.c
Fodor Sarolta 8.a
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Kazinczy verseny
területi forduló
Szilágyi Adrienn 7.a 1.
 Iskolai mesemondó verseny
1. évfolyam
Bende Boróka Nóra 1.a
Kotra Gergely 1.a
Tóth Sándor 1.a
1.

2.
3.
 Iskolai mesemondó verseny
2. évfolyam
Nagy Valter
Kiss Kíra
Rácz Réka
1.
2.
3.
 Iskolai mesemondó verseny
3. évfolyam
Szilágyi Kristóf 3.b
Veres Csenge 3.a
Dajka Dorina 3.b
1.
2.
3.
 Iskolai mesemondó verseny
4. évfolyam
Makula Zsófia
Sass Rozina
Szentannai Csaba
1.
2.
3.
Matekguru matematika csapatverseny
területi döntő
Barát Péter
Lövei Stefi
Sass Lídia
Szilágyi Kristóf
döntőbe
jutottak
 Curie matematikaverseny
területi forduló
 

Vadász Gergő 5.a
Sass Boglárka 6.b
Horváth Petra 6.b
Béres Viktor 6.a
Hegedűs Flóra 5.a

Kis-Simonka Zsóka 6.a

1.
1.
3.
5.
6.
8
.
 Kozma László Informatikai alkalmazói  verseny iskolai forduló Vadász Gergő 5.a
Kotra Benedek 5.a
Béres Viktor 6.a
1.
2.
3.
 I. Mechwart Lego Robot Kupa Kotra Zoltán 7.a
Kotra Benedek 5.a
Béres Viktor 6.a
7.
  "Éltető víz" rajzpályázat
3-4. évfolyam
Szabó Beatrix Fanni 4.a
Ulveczki Csilla 3.b
Mile Zsanett 4.a
Dajka Dorina 3.b
 
1.

2.
3.
különdíj
 
   "Éltető víz" rajzpályázat
1-2. évfolyam
Nagy Zoltán 2.a
Nagy Kinga 1.a
Keller Réka 1.b
Tóth Sándor 1.a

1.
2.
3.
különdíj
 
 "Éltető víz" rajzpályázat
óvodás korosztály
 
Pintér Hanna
Katica Óvoda
Erdei Péter
Katica Óvoda
Kovács Adrienn
Mezeivirág Óvoda
Fodor Ákos
Fészek Óvoda
1.

2.

3.

Különdíj
Simonyi Zsigmond helyesíró verseny
iskolai forduló

Nagy Anna Flóra 5a

Hajdu Viktória 5.b

Vadász Gergő 5.a

1.

2.

3.

Horváth Petra 6.b

Földesi Petra 6.a

Sass Boglárka 6.b

1.

2.

3.

Szilágyi Adrienn 7.a

Szabó Anett 7.c

Kárai Brigitta 7.a

 

1.

2.

3.

 

Smidróczki Anikó8.c

Fodor Sarolta 8.a

Galgóczi Kata 8.a

1.

2.

3.

 Curie matematikaverseny
országos döntő
Sass Boglárka 6.b
Vadász Gergő 5.a
 1.
9.
Zrínyi Ilona matematikaverseny
megyei forduló
Sass Boglárka 6.b
Kotra Zoltán 7.a
Horváth Petra 6.b
Veres Csenge 3.
6. évfolyam csapata
1.
6.
7.
18.
1.
 Zrínyi Ilona matematikaverseny
országos döntő
Sass Boglárka 6.b  36.
Kazinczy szépkiejtési verseny Szilágyi Adrienn 7.a arany minősítés,
különdíj
"Fejtsd meg és nyerd meg Artúr király kardját"
angol vetélkedő
Nagy Anna Flóra 5.a
Béres Viktor 6.a
Szűcs Máté 6.a
2.
Robotprogramozó Országos Csapatverseny Nagy Anna Flóra
Kotra Benedek
Vadász Gergő
 5.
Megyei idegennyelvi szövegértő verseny Nagy Anna Flóra
Béres Viktor
Pályi Gergely
Nagy László
Szilágyi Adrienn
1.
2.
5.
5.
1.
Madarak és fák napja vetélkedő Fórián Gitta
Antal Beáta
Sápi Zoltán
Szabó Roland
Kovács Lajos Márk
2.
Kovács Péter
Földesi Flóra
Galgóczi Kata
Katona Cintia
Keserű Ákos
3.
Szilágyi Klaudia
Kiss Kata
Pusztai Zsófia
Szabó Zsófia
Szilágyi Balázs Döme
4.
Atlétika többpróba
körzeti
Pete Fanni
Horváth Petra
Pusztai Sára
Mészáros Ágnes
Hajdu Klára
Nagy Dorina
1.
Ecsedi Péter
Kiss Kristóf
Dajka László
Szabó Bence
Keserű Zoltán
3.
Katona Cintia
Ferenczik Júlia
Szilágyi Laura
Tóth Ágnes
Pálfy Petra
Kárai Brigitta
2.
Tóth Axel
Szabó Roland
Sápi Zoltán
Kéri Dominik
Anderkó István
1.
Egyéni atlétika verseny
megyei
Pete Fanni
60 m futás
3.
Katona Cintia
Szilágyi Laura
Pálfy Petra
Békési Fanni
4*600 m váltó
1.
országosra megy!
Sápi Zoltán
Szabó Roland
4*600 m váltó
1.
országosra megy!
Sápi Zoltán
súlylökés
3.
 Alapműveleti matematikaverseny
megyei
 Vadász Gergő
Béres Viktor
Kárai Brigitta
Kotra Zoltán
Antal Beáta
 
3.
10.
9.
10.
10.
 
 Kálvin kupa Lány kézilabda
Katona Cintia
Szilágyi Laura
Tóth Ágnes
Ferenczik Júlia
Kóti Georgina
Horváth Kinga
Horváth Petra
Szabó Zsófia
 
 1.
  Fiú kézilabda
Tóth Axel
Szabó Roland
Szabó Levente
Sápi Zoltán
Nagy László
Keserű Zoltán
Vígh Alex
Makula Dávid
Szűcs Máté
Béres Viktor
Babik Máté

 
1.
  Tóth Ágnes
Szabó Roland
gólkirály
  Katona Cintia legtechnikásabb játékos