Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Versenyeredmények 2014/2015.

2015.03.25

A 2015. május 15-én Nádudvaron megrendezett Varázsceruza  megyei helyesíró versenyen

    Veres Csenge 5.osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

 

Sport eredményeink

1. Atlétika többpróba:

- 2.korcsoportos fiúcsapat 3., a lányok 1. helyezést értek el és továbbjutottak a megyeire

- 3. korcsoportos fiúk 2. és alányok is 2. helyezést szerezték meg.

- 4. korcsoportos lányok 1. helyezésükkel továbbjutottak a megyei fordulóra

Egyéni eredmények:

1. hely: Szilágyi Attila

              Horváth Petra

2. hely:  Horváth Albert

3. hely: Farkas Petra

              Szilágyi Viktória

4. hely: Keserű Kinga

2. Labdarúgás: a diákolimpia megyei elődöntőjében 3. helyezést ért el a csapat

    A Bozsik-programban 70 ezer Ft értékű sportszert kapott intézményünk, közel 50 tanuló vett részt az év folyamán a mérkőzéseken.

 

 

 

 

 

 

A május 9-én Szolnokon megrendezett országos Curie kémiaversenyen  Nagy Anna Flóra 7.a osztályos tanuló 26. helyezést ért el.

 

Az alapművleti matematikaverseny megyei fordulóján 

                            Sass Boglárka 1.

                      Horváth Petra 2. helyezést ért el.

Mindketten bejutottak az országos döntőbe!

 

 

Megyei képzőművészeti pályázaton 1. helyezést ért el Szabó Beatrix 6. osztályos tanuló

 

VI. Országos Robotprogramozó versenyen 6.helyezést ért el iskolánk csapata!

Tagjai: Lövei Károly, Suha Dominik, Kárai Krisztián Levente, Csató Attila, Barát Péter

 

 

Simonyi Zsigmond megyei helyesíró versenyen:

 5. évfolyamon 4. helyezést ért el Veres Csenge 5.a 

 6. évfolyamon  6. helyezést ért el Sárkány Veronika Szonja 6.a

 7. évfolyamon  6. helyezést ért el Nagy Anna Flóra 7.a osztályos tanulók!

 

 

Robotprogramozó Csapatverseny


Regionális forduló


5. évfolyam
2. hely: Barát Péter, Suha Dominik (országos döntős)
3. hely: Kárai Krisztián Levente, Lövei Károly, Csató Attila (országos döntős)

6. évfolyam
4. hely: Sárkány Veronika Szonja, Gyarmati Nikolett
6. hely: Tóth Lajos, Jakus Dávid

7. évfolyam
3. hely: Kotra Benedek, Vadász Gergő

Mechwart Lego Robot Kupa

2.hely: Barát Péter, Kotra Benedek, Vadász Gergő

 

Iskolai helyesíró verseny 2015. március 20.

3. évfolyam

Gyarmati Kristóf 3.b

Bende Boróka 3. a

Pusztai Péter 3.a

 

4. évfolyam

Rácz Réka 4.a

Kiss Kíra 4.a

Balogh Luca 4.a

 

 

Iskolai mesemondó verseny, 2015. március 23.

Díjazottak:

1. évfolyam

Szilágyi Gyula 1.a

Kovács Kálmán Csongor 1.b

Smidróczki Nóra 1.a - Szabó Beatrix Eszter 1.b

 

2. évfolyam

Nagy Zsófi 2.b

Hajdi Boglárka 2.b

Erdei Kíra 2.b

 

3. évfolyam

Nagy Kinga 3.a

Kotra Gergely 3.a

Tóth Boglárka 3.a

 

4. évfolyam

Kiss Kíra 4.a

Rácz Réka 4.a

Vass Marcell 4.a

 

MATEMATIKA

 

5-6. évfolyam

 

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

5. évfolyam

Megyei: 17. helyezett a csapat

6. évfolyam

Megyei: 23. helyezett a csapat

 

 

CURIE MATEMATIKA EMLÉKVERSENY

5. évfolyam

Területi: I. helyezett: Sass Lídia 5. b

 II. helyezett: Szilágyi Kristóf 5. b

Sass Lídia és Szilágyi Kristóf bejutottak az országos döntőbe.

 

6. évfolyam

Területi: I. helyezett: Sass Rozina 6. b

 II. helyezett: Szentannai Csaba 6. a

 

 

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY

5. évfolyam

Megyei: 4. helyezett: Veres Csenge 5. a

 29. helyezett: Lövei Károly 5. a

 31. helyezett: Szilágyi Kristóf 5. b

 50. helyezett:  Kiss Laura  5.b

 58. helyezett: Sass Lídia 5. b

 80. helyezett: Hajzer Erika 5. a

6. évfolyam

Megyei: 32. helyezett: Sárkány Veronika Szonja 6. b


MATEMATIKA

7-8. évfolyam

 

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

7. évfolyam

Megyei: I. helyezett, csapattagok: Vadász Gergő 7. a

Nagy Anna Flóra 7. a

Kotra Benedek 7. a

Magyar Alexandra 7. b

Országos: 32. helyezett (több mint 400 iskolából)

 

8. évfolyam

Megyei: II. helyezett, csapattagok: Sass Boglárka 8. b

Horváth Petra 8. b

Béres Viktor 8. a

Szűcs Máté 8. a

 

 

VARGA TAMÁS ORSZÁGOS MATEMATIKA VERSENY

7. évfolyam

Megyei: II. helyezett: Vadász Gergő 7. a

 

8. évfolyam

Megyei: V.     helyezett: Sass Boglárka 8. b

               VIII. helyezett: Horváth Petra 8. b

               XIX. helyezett: Béres Viktor 8. a

7. évfolyam

Országos: Vadász Gergő 7. a

8. évfolyam

Országos: Sass Boglárka 8. b


CURIE MATEMATIKA EMLÉKVERSENY

7. évfolyam

Területi: I. helyezett: Vadász Gergő 7. a

 

8. évfolyam

Területi: I. helyezett: Horváth Petra 8. b

III. helyezett: Sass Boglárka 8. b

 

ORSZÁGOS DÖNTŐS: Horváth Petra és Sass Boglárka

 

 

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY

7. évfolyam

Megyei: Vadász Gergő 22. helyezett

 Kotra Benedek 56. helyezett

 

8. évfolyam

Megyei: IV. helyezett: Sass Boglárka 8. b

 IX. helyezett: Horváth Petra 8. b

 XXXII. helyezett: Szűcs Máté 8. a

 

Csapatversenyben: II. helyezett a 8. évfolyam csapata

Csapattagok: Sass Boglárka 8. b

Horváth Petra 8. b

Szűcs Máté 8. a

 

Az iskolák közötti versenyben a Kálvin Téri Általános Iskola az V. helyezett több mint 100 iskola közül.


MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM

 

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

Megyei: 3. hely – 7. évfolyam csapata

              12. hely – 5. évfolyam csapata

 

CSENKI SÁNDOR ROMA MESEMONDÓ VERSENY

Területi: 1. hely : Lakatos Norbert 5. a

 

ORSZÁGOS LOTZ JÁNOS SZÖVEGÉRTÉSI ÉS HELYESÍRÁSI VERSENY

Megyei: 4. hely: Nagy Anna Flóra 7. a

 7. hely: Horváth Petra 8. b

 8. hely: Sass Boglárka 8. b

 

„SZÉP MAGYAR BESZÉD” VERSENY (KAZINCZY-VERSENY)

Területi: 2. hely: Veres Csenge 5. a

 

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

Megyei fordulóba jutott: Veres Csenge 5. a

 Sárkány Veronika Szonja 6. b

 Nagy Anna Flóra 7. a

 

 

Mesél a Sárrét megyei mesemondó verseny

I. helyezés Veres Csenge 5.a oszt. tanuló

 

TÖRTÉNELEM

ORSZÁGOS TÖRTÉNELEM VERSENY 7-8. ÉVFOLYAMOS TANULÓK RÉSZÉRE

Megyei: 10. hely: Földesi Petra 8. a

 11. hely: Nagy Anna Flóra 7. a


IDEGEN NYELV

"Érted?" megyei idegen nyelvi szövegértő verseny német nyelvből:

5-6. évfolyam 3. helyezés  Sárkány Veronika Szonja

                                           Sass Rozina

                                           Varga Fruzsina

8. évfolyam    2. helyezés   Sass Boglárka

                                            Karacs Vivien

                                            Vígh Andrea 

    

 

ORSZÁGOS ANGOL NYELVI VERSENY

Megyei: 17. hely: Bordás Dóra 8. a

 33. hely: Magyar Alexandra 7. b

 50. hely: Nagy Anna Flóra 7. a

 

MEGYEI NÉMET NYELVI REJTVÉNYFEJTŐ VERSENY

5-6. évfolyam: 4. hely: Varga Fruzsina 5. b

 Sárkány Veronika Szonja 6. b

8. évfolyam:    5. hely: Karacs Vivien 8. b

 Sass Boglárka 8. b

 

 

KÉMIA

 

CURIE KÉMIA VERSENY

 

7. évfolyam

Megyei: 1. helyezett: Nagy Anna Flóra 7. a

 4. helyezett: Kotra Benedek 7. a

8. évfolyam

Megyei: 2. helyezett: Szűcs Máté 8. a

 3. helyezett: Sass Boglárka 8. b

 4. helyezett: Béres Viktor 8. a

 

Gratulálunk az eddig elért szép eredményekhez a tanulóknak és a felkészítő tanároknak.