Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2015/2016.

 

     
Verseny
Helyezés Tanulók
     
     
  3. Balogh Imre
Keserű Bence
Vadász Gergő
Fekete Dávid
Sári Marcell
Mile Zsombor
Malomvári Roland
  2. Kiss Zsuzsa
Szilágyi Viktória
Magyar Alexandra
Nagy Dorina
Ferenczik Anna
Mile Zsanett
  2. Jámbor Richárd
Horváth Albert
Suha Dominik
Gyenge József
Nádai Kevin
Körzeti Atlétika Verseny
csapat
2. Farkas petra
Keserű Kinga
Cziczás Nóra
Győri Petra
Kiss Laura
Tóth Boglárka
Sass Lídia
  2. Tomka István
Jámbor Levente
Lukács Krisztián
Fekete Zoltán
Gyarmati Kristóf
  1. Gyenge Honória
Kóródi Kinga
Nagy Kinga
Varga Bettina
Szilágyi Szilvia
Megyei rajzverseny 1.
5.
Nagy Anna Flóra
Szabó Beatrix
Megyei Komplex tanulmányi verseny
(Zsáka)
matematika
15.
17.
22.
Kaszás Zoé
Nyiszter Gábor
Molnár Máté
Megyei Komplex tanulmányi verseny
(Zsáka)
környezetismeret
6.
12.
Szarvas Krisztián
Kárai Sámuel
Megyei Komplex tanulmányi verseny
(Zsáka)
magyar
2.
13.
20.
Nagy Zsófi
Hajdi Boglárka
Bóné Dániel
Megyei Komplex tanulmányi verseny
(Zsáka)
Csapatverseny

8.




9.

Nagy Zsófi,
Nyiszter Gábor
Kárai Sámuel
 

Hajdi Boglárka,
Kaszás Zoé
Szarvas Krisztián

Varázsceruza helyesírási verseny 8. Nagy Zsófi Bianka
Mechwart Lego Robot Kupa 3. Kotra Benedek
Sárkány Veronika
Vadász gergő
Alapműveleti matermatika verseny
(megyei)
6. Vadász Gergő 8.a
 Szavalóverseny
(iskolai)

 1.




2.




3.



 

Kiss Zoltán
Bachraty Marcell
Nagy Zsófi Bianka
Tóth Boglárka 

Tomka Ézer
Szabó Brigitta
Hajdi Boglárka
Nagy Kinga

Fekete Botond
Smidróczki Nóra
Kovács Tamás
Bende Boróka Nóra

Alapműveleti matematika verseny
körzeti forduló
2.
4.

8.
7.
8.
1.
3.

7.
9.
6.
7.
8.
9.
1.
3.
4.

7.
Tóth Sándor
Gyarmati Kristóf

Kotra Gergely
Szűcs Réka
Ye Xian
Sass Lídia
Veres Csenge

Lövei Károly
Kiss Laura
Gyarmati Nikolett
Makula Zsófia
Sárkány Veronika
Szentannai Csaba
Vadász Gergő
Nagy Anna Flóra
Magyar Alexandra

Nagy Henriett
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
megyei forduló
23.
32.
16.
26.
29.
32.
35.
97.
30.
38.
16.
18.
Szabó Diána
Kiss Bence
Lövei Károly
Hajzer Erika
Sass Lídia
Szilágyi Kristóf
Veres Csenge
Kiss Laura
Sárkány Veronika
Szentannai Csaba
Kotra Benedek
Vadász Gergő
Simonyi Zsigmond helyesíró verseny 
megyei forduló
10.
11.
Nagy Anna Flóra
Veres Csenge
"Mesél a Sárrét" megyei mesemondó verseny 1.
3.
3.
Tóth Boglárka
Nagy Zsófi Bianka
Veres Csenge
"Minden egér szereti a sajtot" rajzpályázat díjazott Kárai Samuel
"Képzelet varázspálca" rajzverseny díjazott Hajdi Boglárka
Kaszás Zoé Viktória
Csárdi Leila
"Az erő legyen veled" 
megyei angol nyelvi verseny
különdíj Suha Dominik 6.a
"Az erő legyen veled" 
megyei angol nyelvi verseny
6. Dajka Dorina Gerda 6.b
Barát Péter 6.b
Suha Dominik 6.a
Országos Robotprogramozó Csapatverseny

országos döntő
7. Kárai Krisztián Levente
Lövei Károly
Suha Dominik
Országos Robotprogramozó Csapatverseny

országos döntő
10. Barát Péter
Csató Attila
Németi Alex
Országos Robotprogramozó Csapatverseny
regionális forduló
(országos döntős)
3. Barát Péter
Csató Attila
Németi Alex
Országos Robotprogramozó Csapatverseny
regionális forduló
(országos döntős)
1. Kárai Krisztián Levente
Lövei Károly
Suha Dominik
Iskolai mesemondó verseny 1. Bánsághy Boglárka 4.a
Czifra Lilla 2.b
Nagy Zsófi 3.b
Keserű Zsuzsa 1.a
Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny
megyei díjazottak
csapat
3. Vadász Gergő 8.a
Kotra Benedek 8.a
Nagy Anna Flóra 8.a
Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny
megyei díjazottak
3.
11.
17.
Vadász Gergő 8.a
Sass Lídia 6.b
Horváth Albert 6.b
Március 15. rajzpályázat 1. Balogh Nóra 1.a
Nagy Anna Flóra 8.a
Iskolai helyesírási verseny 1. Rácz Adrienn 1.a
Szabó Diána 2.a
Nagy Zsófi 3.b
Bende Boróka 4.a
Országos történelem verseny
megyei forduló
22. Nagy Anna Flóra
Varga Tamás matematikaverseny
megyei forduló
18. Sárkány Veronika Szonja 7.b
Vadász Gergő 8.a
Országos hastáncverseny 2. Fehér Boglárka 4.a
"Karácsonyi varázslat" rajzpályázat 1.
2.
3.
Mészáros Eszter 2.b
Kárai Levente 2.a
Kolozsi Réka 2.b
Egyházmegyei szavalóverseny ezüst fokozat Bánsághy Boglárka
Fórum Kupa futóverseny 2. hely Tomka Ézer 1.b
Múzeumi rajzpályázat díjazottak Csordás Csaba 1.a
Darai Bence 1.b
Molnár Máté 3.b
Karácsony Sándor kézilabda kupa IV. korcsoport 1. hely Magyar Alexandra 8.b
Szilágyi Viktória 8.b
(gólkirálynő)
Hajdu Viktória 8.b
Ferenczik Anna 8.b
Nagy Dorina 8.a
Nagy Anna 8.a
Burai Panna 8.a
Nagy Henriett 8.a
Kiss Zsuzsa 7.b
Farkas Petra 7.b
Varga Viktória 7.b
Mile Zsanett 7.b
Sass Rozina 7.b
Makula Zsófia 7.b
Karácsony Sándor kézilabda kupa III. korcsoport 2. hely Farkas Petra 7.b
Dajka Dorina 6.b
Cziczás Nóra 6.a 
(legjobb kapus)
Kiss Laura 6.b
Juhász Rella 6.a
Győri Petra 6.b
Vatai Lilla 6.b
Varga Laura 6.b
Csordás Adrienn 6.b
Keserű Kinga 6.b
 
Megyei idegen nyelvi rejtvényfejtő verseny
angol nyelv
8. Nagy Anna
Gyarmati Nikolett
Veres Csenge
Katona Orsolya
Megyei idegen nyelvi rejtvényfejtő verseny
német nyelv

2.
 

8.

Sárkány Veronika 
Szilágyi Kristóf

Sass Lídia
Varga Fruzsina

Bólyai matematika csapatverseny 3. Kotra Benedek
Magyar Alexandra 
Nagy Anna Flóra
Vadász Gergő
Mátyás király kenyere rajzpályázat 1. Molnár Máté 3.b
Csenki Sándor roma mesemondó verseny 1. Szilágyi Gyula 2.a
Kovács Zoltán 4.b
Lakatos Norbert 6.a
Szövegértési verseny (megyei) 3.
6.
Pálfi Helga 5.a
Nagy Zsófi Bianka 3.b
Iskolai Szövegértési verseny döntőbe jutottak Szabó Diána 2.a
Bachraty Marcell 2.b
Nagy Zsófi 3.b
Kaszás Zoé 3.b
Gyarmati Kristóf 4.b
Bende Boróka 4.a
Pálfi Helga 5.a
Balogh Luca 5.a
Veres Csenge 6.a
Juhász Rella 6.a
 
Mezei futóverseny (megyei) 3.
1.
7.
14.
13.
3.
34.
25.
6.
10.
20.
2.
8.
12.
32.
34.
36.
12.
27.
19.
7.
Kiss Zsuzsa 7.b
Tomka István 5.a
Horváth Albert 6.a
Farkas Petra 7.b
Balogh Imre 7.b
KeserűKinga 6.b
Keserű Bence 7.a
Csordás Adrienn 
Kovács Dorina 2.a
Czifra Lilla 2.b
Kiss Natália 2.b
Tomka Ruben 3.a
Tomka Ézer 1.a
Kenyeres Márk 
Károlyi Levente 
Juhász Ákos 2.a
Hajzer Tibor 2.a
Gyenge Honória 
Kiss Gréta 4.b
Jámbor Levente 
Szilágyi Attila 3.a

Könyvjelző nyári olvasónapló pályázat

2.
4.
6.
6.
Tóth Boglárka 4.a
Varga Laura Kata 
Dajka Dorina 6.b
Hajzer Erika 6.a

Mezei futóverseny (körzeti)

1.
4.
5.
10.

1.
1.
2.
8.
2.
1.
10.


Tomka Ruben 3.a
Gyenge Honória 
Jámbor Levente
Kiss Gréta
Tomka Istvám 5.a
Kiss Zsuzsa 7.b
Horváth Albert 6.a
Farkas Petra 7.b
Balogh Imre 7.b
Keserű Kinga 6.b
Keserű Bence 7.a
Petri kupa
1.
Farkas Petra
Dajka Dorina
Juhász Rella
Cziczás Nóra
Gyarmati Nikolett
Győri Petra
Vatai Lilla
Varga Laura
Csordás Adrienn
Keserű Kinga
Kiss Laura
Petri kupa Gólkirálynő Farkas Petra
Bene Gyula Emléktorna(labdarúgás) 1. Magyar Alexandra
Szilágyi Viktória
Hajdu Viktória
Macht Evelin
Ferenczik Anna
Sass Rozina
Varga Petra
Varga Viktória
Mile Zsanett
Farkas Petra
Kiss Zsuzsanna
Balkány Cellspan Nemzetközi birkozó verseny
Törökszentmiklós centrum verseny
2.
1.
Kovács Tamás 3.a