Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2016/2017

 

  Helyezés Tanulók
Curie Matematikaverseny

Felkészítő pedagógus: 
Schwarcz Tiborné

Országos
10.


Sass Lídia

Alapműveleti Matematikaverseny területi fordulója 8. évfolyam

Felkészítő pedagógus: 
Schwarcz Tiborné

2.

3.

4.

Sárkány Veronika Szonja

Szentannai Csaba

Gyarmati Nikolett

Alapműveleti Matematikaverseny területi fordulója 7. évfolyam

Felkészítő pedagógus: 
Schwarcz Tiborné

1.

3.

5.


Veres Csenge

Sass Lídia

Szilágyi Kristóf
 

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny megyei helyezések


Felkészítő pedagógus: 
Schwarcz Tiborné

10.

12.

19.


Sárkány Veronika Szonja

Sass Lídia

Lövei Károly

 

Országos Fogyasztóvédelmi Sulirajzpályázat

2.

3.

Erdei Alexa

Szabó Beatrix

Fejtsd meg és nyerd meg!
Megyei angol-német nyelvi verseny
9.

Bánsághy Boglárka
Bende Boróka
Kóródi Kinga

Pálfy Helga
Katona Orsolya
Tomka István

Nyelvész nemzetközi anyanyelvi tanulmányi verseny 20.
27.
Bachraty Marcell
Kiss Bence
Iskolai helyesírási verseny 1. Gyenge Dorottya
Németh Szilárd
Szabó Diána
Nagy Zsófi Bianka
"Mesél a Sárrét" mesemondó verseny 1. Nagy Zsófi Bianka
Iskolai mesemondó verseny 1. Nagy Zsófi
Muszka Huba
Gyenge Dorottya
Szabó Beatrix Eszter
Megyei képzőművészeti verseny   Bende Boróka Nóra
Bánsághy Boglárka
Sárkány Veronika Szonja
Erdei Alexa
Megyei képzőművészeti verseny különdíj Szabó Beatrix 
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
megyei forduló
10. Sass Lídia
Mechwart Lego Robot Kupa 7. Sárkány Veronika, Lövei Károly
Kárai Levente

Robotprogramozó Csapatverseny 
országos forduló

8.

13.

Bánsághy Boglárka, Fekete Zoltán, Kotra Gergely

 Barát Péter, Kárai Levente, Némethi Alex

Robotprogramozó Csapatverseny regionális forduló
 
 

1.hely: Bánsághy Boglárka, Fekete Zoltán, Kotra Gergely

2.hely: Barát Péter, Kárai Levente, Némethi Alex
Mindkét csapat országos döntős!
4. hely: Csató Attila, Lövei Károly, Suha Dominik
9. hely: Gyarmati Kristóf, Kárai Sámuel, Károlyi László

Országos történelem tanulmányi verseny
megyei forduló
9.


11.

Ulveczki Csilla


Veres Csenge
 
"Ladányfoglaló" városi vetélkedő

1.



2.



3.



6.

Hajzer Erika
Veres Csenge
Kárai Krisztián

Dúró Judit
Kiss Laura
Ulveczki Csilla

Makula Zsófia
Sárkány Veronika
Varga Viktória

Gyarmati Nikolett
Jakus Dávid
Tóth Lajos

"Szép Magyar beszéd"
város környéki forduló

3. Csáki Panna
Csenki roma mesemondó verseny 1. Lakatos Norbert
Lakatos Szabolcs
Iskolai rajzpályázat szövegértő versenyre 1. Szabó Véda
Kemenes Vanda
Kenyeres István
Nagy Zsófi Bianka
"Olvasom, értem" megyei szövegértési verseny 1.
2.
4.
Nagy Zsófi
Bachraty Marcell
Kiss Bence
Iskolai Szövegértési Verseny 1.


2.

Rácz Adrienn
Bachraty Marcell
Nagy Zsófi Bianka

Muszka Huba
Kiss Bence
Fodor Ákos

1956 élő emlékezete rajzverseny 1.
2.
Károlyi Anna
Juhász Ákos
Bolyai Matematika Csapatverseny
országos döntő
29. Sass Lídia
Veres Csenge
Szilágyi Kristóf
Lövei Károly
Bolyai Matematika Csapatverseny  

11.
Sárkány Veronika Szonja

Szentannai Csaba
Makula Zsófia
Gyarmati Nikolett

1. (döntős)
Sass Lídia
Veres Csenge
Szilágyi Kristóf
Lövei Károly

12.
Szabó Diána
Kovács Hanna Dorina
Tőkés Balázs
Juhász Ákos

25.
Bihari Dorottya
Füredi Bence
Fodor Ákos
Szarvas Krisztián
 

Mezei futóverseny
megyei

Csapatban
1.
4.

2.

4. Keserű Kinga
7. Gyenge Honória
35. Pálfi helga
21. Kiss Gréta
47. Tóth Boglárka
13. Balogh Imre
7. Horváth Albert
9. Tóth Szilveszter
17. Lakatos Norbert
23. Mile Zsombor
27. Keserű Bence


8. Kiss Zsuzsa
43. Csordás Adrienn
28. Farkas Petra
42. Mile Zsanett
44. Szegi Laura


3. Tomka Ézer
6. Bachraty Marcell
21. Schubert Balázs
20. Szabó Péter Milán
19. Polcz Dániel


17. Schmidróczki Nóra
7. Tomka Ruben
17. Nádházi Nóra

Mezei futóverseny
körzeti
1.

Tomka Ézer (1)
Bachraty Marcell (2)
Schubert Balázs (7)
Szabó Péter (9)
Polcz Dániel (11)
Fekete Botond (16)
Muszka Huba (17)
Balogh Imre (1)
Horváth Albert (5)
Tóth Szilveszter (6)
Lakatos Norbert (7)
Mile Zsombor (11)
Keserű Bence (12)

  2. Tomka István (1)
Jámbor Levente (6)
Karacs Dávid (7)
Váradi Zoltán (15)
Lakatos Szabolcs (19)
Kozák Péter (21)
Keserű Kinga (1)
Gyenge Honória (2)
Pálfi Helga (9)
Kóródi Kinga (13)
Tóth Boglárka (16)
Kiss Gréta (18)
Kiss Zsuzsa (1)
Csordás Adrienn (11)
Farkas Petra (12)
Mile Zsanett (14)
Papp Laura (16)
Szegi Laura (17)
  3.

Tomka Ruben (2)
Szilágyi Attila (14)
Váradi Ferenc (18)

Nádházi Nóra (7)
Kovács Dorina (9)
Czifra Lilla (15)
Kiss Natália (16)
Mile Regina (19)

Bene Gyula Labdarúgó Emléktorna 2. Balogh Imre
Lukács Imre
Jámbor Richárd
Keserű Bence
Mile Zsombor
(gólkirály)
Nádai Kevin
Bakonszegi Máté
Lakatos Norbert
Csató Attila
Petri-Kupa 1. Karacs Dávid
Nagy Valter
Tomka István
Molnár Levente
Bácsi Imre
Lukács Krisztián
Bárczi Dávid
Károlyi László
Jámbor Levente
(gólkirály)
Gyarmati Kristóf
"Szüreti mulatság" városi rajzverseny 1.

2.

3.
 

Fekete Nóra 2.b
Mester Boglárka 4.b
Kárai Anna 2.b
Kárai Sámuel 4.b
Tóth Péter Ákos 2.b
Kolozsi Béla 3.b

"Könyvjelző" kistérségi olvasónapló-pályázat 7. Tóth Boglárka 5.a

 

Időpont

A verseny neve

Eredmény

Szept. 21.

Iskolai rajzverseny a magyar népmese napja alkalmából

1.hely – Bende Boróka, Bánsághy Boglárka 5. a

3. hely – Csáki Panna 5. b

Nov. 11.

Bolyai anyanyelvi csapatverseny körzeti forduló

9. hely – 7. évf.

Hajzer Erika, Juhász Rella, Sass Lídia, Veres Csenge

 

41. hely – 5. évfolyam

Bende Boróka, Nagy Kinga, Tóth Boglárka

Nov. 18.

Olvasom. Értem! megyei szövegértő verseny

6. hely – Tóth Sándor 5. a

Nov. 23.

Csenki Sándor roma mesemondó verseny járási forduló

1.hely – Lakatos Norbert 7. a

Nov. 23.

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója

megyei fordulóba jutott:

Sass Lídia 7. b

Dec. 5.

Megyei idegen nyelvi rejtvényfejtő verseny

Angol, német

 

Angol

 

1.hely – 7-8. évfolyam

Gyarmati Nikolett, Barát Péter

 

3. hely – 5-6. évfolyam

Gyarmati Kristóf, Katona Orsolya

 

Német

2. hely – 8. évf.

Sárkány Veronika, Szilágyi Kristóf

 

4. hely – 7. évf.

Sass Lídia, Varga Fruzsina

 

Dec. 8.

7-8. évfolyamos tanulók országos történelem tanulmányi versenye

megyei fordulóba jutott: Ulveczki Csilla 7. b,

Veres Csenge 7. a

Dec. 13.

Országos angol nyelvi verseny általános iskolásoknak

az iskolai fordulóban a legjobb eredményt Gyarmati Nikolett és Jakus Dávid 8. a osztályos tan. érték el

Jan. 16.

„Szép Magyar Beszéd” verseny iskolai fordulója

városi fordulóba jutott:

Csáki Panna 5. b

Veres Csenge 7. a

 

Cikkek

Versenyeredmények 2016/2017.

2017.11.26